Depilacja brazylijska, czyli jak i w którym salonie dbać o strefy intymne

Nazwa została wymyślona od zabiegu, który wykonywany był w salonie kosmetycznym w Nowym Jorku. Został on założony w 1987 roku przez siedem sióstr. Ten rodzaj depilacji polega na usunięciu włosów z całej strefy intymnej.

Jak wykonuje się depilację brazylijską ?

Najczęściej używa się do tego wosku lub pasty cukrowej. Oczywiście wbrew pozorom oba produkty znacznie się od siebie różnią. Wosk przylepia się zarówno do włosów, jak i do skóry. Co za tym idzie, bardzo często znacznie ją podrażnia. Natomiast pasta cukrowa jest gęsta i po zastygnięciu znacznie szybciej odchodzi od skóry. Ponadto pasta cukrowa złożona jest tylko z naturalnych składników. W ostateczności więcej zalet niesie za sobą depilacja pastą, ponieważ powstrzymuje również rozwój bakterii. Do tego rodzaju zabiegu powinniśmy się odpowiednio przygotować. Włoski powinny być dłuższe niż 0,5 centymetra.

Powinniśmy unikać golenia miejsc intymnych przez co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem. Niezalecane jest również natłuszczanie skóry balsamami czy kremami. Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o zachowaniu higieny intymnej. Tuż przed zabiegiem należy przemyć strefy intymne. Decydując się na depilację brazylijską warto skorzystać z wyszukiwarki usług na stronie https://www.moment.pl/depilacja . Dzięki niej znajdziemy profesjonalny salon, polecany przez jego dotychczasowych klientów i to blisko naszego miejsca zamieszkania.

Comments are closed.

 • Moda i jej wyznawcy

  49 years ago
  Nowoczesny świat dzieli się na osoby które staja się niejako wyznawcami mody, jej zawirowań zmian, i panujących trendów, oraz na osoby które z modą maja niewiele wspólnego od ubrań natomiast wymagając wygody i prostoty. Oczywiście każdy z nas staje w momencie kiedy koniecznością staje się bardziej formalne wyjście, i tutaj dla jednych problem pojawia się
 • Odnalezienie indywidualnego stylu

  49 years ago
  Trendy trzeba dobierać do siebie a nie inaczej. Estetyka indywidualnych osób i ich ubrań dość rzadko wiąże się z trendom modowym. Warto wspomnieć też o tym, że są trendy, które pasują tylko na pokazy więc nie powinno się przenosić ich do codziennej rzeczywistości ze względu na zbytnią oryginalność. Moda na modę to popularne wśród kobiet
 • Paznokcie o idealnym kształcie

  49 years ago
  Czy na świecie żyje kobieta, które nie chce mieć pięknych i wypielęgnowanych paznokci? Z pewnością takiej nie ma. Co prawda, nie każda pani ma zadbane paznokcie, jednak żadna nie stwierdzi, że lubi swoje zniszczone dłonie. Jak zatem dbać o paznokcie, by zaczęły zachwycać? Zadbane paznokcie są równej długości, są silne, twarde i mają idealne końcówki.