Konta dla firm – najlepsze, czyli jakie?

Założenie własnej działalności gospodarczej wymaga m. in. otwarcia specjalnego rachunku bankowego. Obecnie niemal każdy z banków ma w swojej ofercie specjalne propozycje dla przedsiębiorców, przez co dokonanie wyboru sprawić może niemałe trudności. Porównanie dostępnych kont firmowych pod względem kosztów ich prowadzenia czy opłat pobieranych za najczęściej wykonywane transakcje, a także oprocentowania zgromadzonych na takim rachunku środków pozwoli wybrać najkorzystniejsze spośród nich.

Zadanie to oczywiście zajmuje nieco czasu, jednak z pewnością warto go poświęcić. Tanie konta dla firm oznaczają oszczędności, co z pewnością ma znaczenie dla osób rozpoczynających prowadzenie własnego biznesu.

Na czym należy skupić się poszukując najlepszego konta dla firmy? Z całą pewnością na opłatach związanych z jego prowadzeniem. Zdarza się, że rachunki firmowe reklamowane jako darmowe w rzeczywistości są mało opłacalne przez kosztowne transakcje, jakie przecież wykonywane trzeba wykonywać rozliczając się z kontrahentami bądź odprowadzając obowiązkowe składki do ZUS i US.

Trzeba jednak zaznaczyć, że banki nierzadko oferują konta dla firm, które zwolnione są z opłat, jeśli klient spełni określone warunki – zazwyczaj jest to aktywne korzystanie z rachunku, a więc wymóg łatwy do zrealizowania. Przykłady kont firmowych zróżnicowanych pod względem różnego rodzaju udogodnień, oprocentowania i opłat znaleźć można m. in. na https://www.ideabank.pl/ranking-kont-bankowych.

Comments are closed.

 • Kosmetyki do makijażu w świecie Internetu

  48 years ago
  Coraz częściej spotkać się można z ofertą internetowych sklepów z kosmetykami. Bardzo często są to kosmetyki do makijażu. Można wówczas na stronach takich firm skorzystać z ich oferty i zakupić wybrany produkt. Jest to niezwykle korzystne, gdyż najczęściej oferowane są produkty wysokiej jakości, które dbają o naszą skórę. Niektóre kosmetyki do makijażu mogą wysuszać skórę.
 • Jeansy i spodnie Baggy

  48 years ago
  Bag z języka angielskiego oznacza torbę lub worek. Dlatego zupełnie nowe słowo baggy można przetłumaczyć jako workowaty. I takie właśnie są ubrania baggy, bo inspiracją dla nich był sam worek. Spodnie baggy są obecnie bardzo popularne. Mogą to być zarówno spodnie jeansowe jak i spodnie dresowe. Nie chodzi o to, że są to spodnie poszerzone
 • Trendy w modzie

  48 years ago
  Powszechnie wiadomo, że moda jest bardzo zmienna, oraz niejednostajna. Z tego też względu wciąż pojawiają się w niej style oraz trendy, które to szybko ulegają zmianom i przeobrażeniom. Współcześnie istnieje na świecie bardzo wiele kobiet, które to chętnie podążają za modą oraz pragną ubierać się zgodnie z jej trendami, nawet tymi najbardziej ekscentrycznymi i dziwnymi.