Majtki chłonne, kiedy stosować?

Majtki chłonneNietrzymanie moczu, a także inne problemy fizjologiczne sprawiają, że osobom starszym i chorym trudno jest prawidłowo funkcjonować. To dlatego zamykają się w domach i tym samym unikają ludzi. Niektórym wydaje się, że na to nie ma żadnego sposobu i nie mogą sobie w żaden sposób pomóc. W rzeczywistości jednak jest zupełnie inaczej. Obecnie w sklepach można kupić tak zwane majtki chłonne. To specyficzny rodzaj bielizny jednorazowej, która w stu procentach spełnia potrzeby osób starszych i chorych. Pieluchomajtki wciągane, a nie zapinane funkcjonują praktycznie jak zwykła bielizna. Wiadomo jednak, że ma też dodatkową funkcję, jaką jest wysoka chłonność.

Należy podkreślić, że ten rodzaj majtek pacjenci mogą zakładać samodzielnie, bez pomocy osób trzecich. Ze względu na to, że wyróżniają się tak bardzo dobrą chłonnością, doskonale nadają się zarówno przy dużych problemach z nietrzymaniem moczu, czy nawet kału. Każdy musi też wiedzieć o tym, że majtki te są dostępne w różnych rozmiarach. Ich zaletą jest również solidne wykonanie. Nie chodzi tu wyłącznie o wysokiej jakości materiał, ale o dopracowanie szczegółów, dzięki którym majtki te są z jednej strony funkcjonalne, a z drugiej zaś doskonale wyglądają http://www.tena.pl.

Nie są zbyt grube jak niektóre typowo dziecięce pampersy. Mimo iż działają, jak należy, są dość cienkie, a co za tym idzie, nie zniekształcają ciała, więc pod ubraniem w sumie są niewidoczne. Majtki chłonne zapewniają chorym wysoki poziom komfortu i przede wszystkim maksimum zadowolenia.

Comments are closed.

 • Społeczeństwo a zmieniający się styl

  48 years ago
  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wiele zmienia się w naszym sposobie życia, myślenia, postrzegania własnych możliwości. Obecnie wielką popularnością staje się umiejętność pewnego wtopienia się w tłum, a zarazem zaistnienia, pokazania swojej natury, pasji zamiłowań. Internet staje się miejscem w którym bardzo chętnie prezentujemy swoje osiągnięcia, pasje zainteresowania, powstaje wiele miejsc zrzeszających miłośników różnorodnych stylów
 • Co na ból brzucha

  48 years ago
  Pod hasłem ból brzucha przyczyny można znaleźć informacje, które wskazują na to, że wielu ludzi boryka się z danym problemem. Tak wielu ludzi uskarża się na tego typu dolegliwości. Niestety nie każdy jest w stanie postawić sobie właściwą diagnozę, ponieważ nie wszyscy tak bardzo się na tym znają. Przecież przyczyny bólu brzucha są bardzo różne.
 • Wybór dobrych produktów leczniczych dla zwierząt

  48 years ago
  Zwierzęta narażone są na kontakt z różnymi insektami. Dzieje się tak dlatego, że przebywają one bardzo dużo na dworze, a przy okazji szukają schronienia w bardzo różnych miejscach. W nich narażone są na kontakt z kleszczami i pchłami, a dodatkowo bardzo często zdarza się, że pogryzienie przez kleszcza powoduje u zwierzęcia wystąpienie boreliozy.