Paznokcie o idealnym kształcie

PaznokcieCzy na świecie żyje kobieta, które nie chce mieć pięknych i wypielęgnowanych paznokci? Z pewnością takiej nie ma. Co prawda, nie każda pani ma zadbane paznokcie, jednak żadna nie stwierdzi, że lubi swoje zniszczone dłonie. Jak zatem dbać o paznokcie, by zaczęły zachwycać? Zadbane paznokcie są równej długości, są silne, twarde i mają idealne końcówki. Nie muszą być wcale długie ani pomalowane lakierem o intensywnej barwie. Wystarczy, że nabiorą idealnego kształtu i zostaną pokryte bezbarwną odżywką.

Jaki jest zatem idealny kształt paznokci? Jest to taki kształt, który jest dopasowany do kształtu całej dłoni. Jeśli palce są dość krępe i niezbyt długie, to krótkie, kwadratowe paznokcie niepotrzebnie pomniejszą i pogrubią całą dłoń. Natomiast gdy paznokcie przybiorą łagodny kształt migdałów, krępa dłoń wyda się znacznie smuklejsza i bardziej kobieca. W przypadku palców długich i szczupłych kształt paznokci może być dowolny – ich właścicielka może sama zadecydować, jaki jej się podoba. Niestety, żadna kobieta nie rodzi się z idealnym kształtem paznokci. Aby wyglądały pięknie, powinna sięgnąć po pilnik. Pilnik do paznokci powinien być zatem absolutnym must have każdej kobiecej kosmetyczki.

Nie powinno go nigdy w niej zabraknąć, gdyż ładne paznokcie są prawdziwym atrybutem kobiecości. Przyglądają im się zatem zwłaszcza mężczyźni, którzy uznają zadbane, kobiece dłonie za jeden z najważniejszych wyznaczników atrakcyjności u płci przeciwnej. Warto zatem wziąć pilnik do paznokci http://pl.sallyhansen.com/akcesoria/manicure/pilnik-do-paznokci-nail-board-buck w dłoń i zadbać o swój nienaganny wygląd.

Comments are closed.

 • Kosmetyki do makijażu w świecie Internetu

  49 years ago
  Coraz częściej spotkać się można z ofertą internetowych sklepów z kosmetykami. Bardzo często są to kosmetyki do makijażu. Można wówczas na stronach takich firm skorzystać z ich oferty i zakupić wybrany produkt. Jest to niezwykle korzystne, gdyż najczęściej oferowane są produkty wysokiej jakości, które dbają o naszą skórę. Niektóre kosmetyki do makijażu mogą wysuszać skórę.
 • Dobre tabletki przeciwbólowe

  49 years ago
  Ból brzucha, kości, zęba, mięśni – to chyba najczęstsze powody, dla których tak wiele osób sięga po tabletkę przeciwbólową. Obecnie w aptekach i nawet w wielu sklepach spożywczych można zastać szeroką ofertę rozmaitych tabletek działających przeciwbólowo. Wobec tego na myśl nasuwa się pytanie – którą z nich wybrać?
 • Moda dla każdego

  49 years ago
  Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek ma prawo i możliwość ubierać się tak jak tylko tego chce. To sprawia, że nikt we współczesnym świecie nie narzuca kobiecie czy też mężczyźnie, co właściwie ma zakładać. Przeciwnie każdy nosi to, co chce i to, w czym czuje się wygodnie komfortowo. Oczywiście istnieje bardzo wielka ilość