Paznokcie o idealnym kształcie

PaznokcieCzy na świecie żyje kobieta, które nie chce mieć pięknych i wypielęgnowanych paznokci? Z pewnością takiej nie ma. Co prawda, nie każda pani ma zadbane paznokcie, jednak żadna nie stwierdzi, że lubi swoje zniszczone dłonie. Jak zatem dbać o paznokcie, by zaczęły zachwycać? Zadbane paznokcie są równej długości, są silne, twarde i mają idealne końcówki. Nie muszą być wcale długie ani pomalowane lakierem o intensywnej barwie. Wystarczy, że nabiorą idealnego kształtu i zostaną pokryte bezbarwną odżywką.

Jaki jest zatem idealny kształt paznokci? Jest to taki kształt, który jest dopasowany do kształtu całej dłoni. Jeśli palce są dość krępe i niezbyt długie, to krótkie, kwadratowe paznokcie niepotrzebnie pomniejszą i pogrubią całą dłoń. Natomiast gdy paznokcie przybiorą łagodny kształt migdałów, krępa dłoń wyda się znacznie smuklejsza i bardziej kobieca. W przypadku palców długich i szczupłych kształt paznokci może być dowolny – ich właścicielka może sama zadecydować, jaki jej się podoba. Niestety, żadna kobieta nie rodzi się z idealnym kształtem paznokci. Aby wyglądały pięknie, powinna sięgnąć po pilnik. Pilnik do paznokci powinien być zatem absolutnym must have każdej kobiecej kosmetyczki.

Nie powinno go nigdy w niej zabraknąć, gdyż ładne paznokcie są prawdziwym atrybutem kobiecości. Przyglądają im się zatem zwłaszcza mężczyźni, którzy uznają zadbane, kobiece dłonie za jeden z najważniejszych wyznaczników atrakcyjności u płci przeciwnej. Warto zatem wziąć pilnik do paznokci http://pl.sallyhansen.com/akcesoria/manicure/pilnik-do-paznokci-nail-board-buck w dłoń i zadbać o swój nienaganny wygląd.

Comments are closed.

 • Jesteśmy różni

  48 years ago
  Zasadniczo bardziej odnosi się to do kobiet niż do mężczyzn, ale trzeba powiedzieć, że każda osoba ma swoją odrębną figurę. Błędem więc jest tęsknota do innej niż posiadamy figury, gdyż ta nasza jest w dużej mierze uwarunkowana genami, jakimi obdarzyła nas natura. Nie da się ukryć jednakże, że mamy oczywiście pewien wpływ na naszą figurę.
 • Kosmetyki do makijażu w świecie Internetu

  48 years ago
  Coraz częściej spotkać się można z ofertą internetowych sklepów z kosmetykami. Bardzo często są to kosmetyki do makijażu. Można wówczas na stronach takich firm skorzystać z ich oferty i zakupić wybrany produkt. Jest to niezwykle korzystne, gdyż najczęściej oferowane są produkty wysokiej jakości, które dbają o naszą skórę. Niektóre kosmetyki do makijażu mogą wysuszać skórę.
 • Stylowe upięcia na wieczór

  48 years ago
  Bardzo często wychodząc na imprezę w sobotni wieczór, albo udając się na wesele, komunię, itp., mamy problem z tym jak się uczesać, żeby było ładnie i wygodnie. Najlepszą propozycją dla pań o długich włosach są loki, które odpowiednio upięte tworzą piękną całość. Ponadto dobrą propozycją dla włosów długich, lub średniej długości, będą wszelkiego rodzaju uczesania